Hakkımızda

 

Baskı ve dizayn konularında verdiğimiz destek hizmetleri ile müşterilerimizin görsel etkinliklerini arttırmaları, Güven Etiket ve Matbaa ekibinin kazancıdır. İsterseniz bir, isterseniz milyonlarca adet olsun, deneyimli, yaratıcı ve titiz grafik atölyemiz, fikirlerinizi ürüne uyarlayarak optimum tasarımı gerçekleştirecektir. Her türlü kağıda ve tasarıma uygun baskı teknolojisi, kurumsal kimliğinizi yansıtan ürünler hazırlanmasını sağlar. Dergi, katalog, zarf, broşür, insert, föy, flyer, spiralli ürünler, afiş gibi pazarlama materyalleriniz tam olarak arzu ettiğiniz biçimde müşterilerinizde en iyi etkiyi bırakacak şekilde tasarlanır ve basılır.

TARİHÇEMİZ 1960 yılında Güven Matbaa olarak hayata başlayan firmamız …. Yılında Güven Etiket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Gıda, Turzim, Sanayi ve özellikle tekstil ürünleri gruplarında kullanılan tüm etiketlerin üretimini gerçekleştirmekte; öngörülen diğer sektörlere yönelik ar-ge çalışmaları ile ürün gamını genişletmektedir. Hizmet verilen markaların global ürünleri için de yurt dışı çözüm önerileri sunmaktayız.
TARİHÇEMİZ En iyi kaliteyi, en uygun fiyat ve zamanlama ile sunmak. Mutlak memnuniyet bazlı yaratıcı ve yenilikçi olmak. Sektör trendlerini takip etmek ve öncü olmak. Sektörün en ‘Güven’ilen ve tercih edilen lider şirketlerinden olmak.